PUMPKIN DAY - DZIEŃ DYNI

Za nami obchody Dnia Dyni. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach podczas, których poznali bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Kolorem przewodnim był oczywiście pomarańczowy i w te barwy przyszliśmy ubrani.  Dynia królowała nie tylko na szkolnych korytarzach, ale również na lekcjach. Były zabawy ruchowe, muzyczne, taneczne, quizy, filmy, a wszystko z dynią w tle

Na lekcjach języka angielskiego uczniowie dowiadywali się, jako rolę pełni dynia w krajach anglojęzycznych. „Święto dyni” pozwoliło nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogaciło naszą wiedzę na jej temat. Poza dyniowymi zabawami uczniowie wykonali dyniowe opaski, które dopełniły nasze stylizacje.

W szkole odbył się również konkurs na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową latarnię dyniową. Pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie. Okazuje się, że Wasza kreatywność nie zna granic.  Wszystkie dynie były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Pięknie zdobiły szkolny korytarz, a podziwiający nie mogli wyjść z zachwytu. Dynia przysporzyła nam wiele radości i miłych wrażeń. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Wyniki Konkursu na najpiękniejszą JACK O’LANTERN

KLASY 0-3