Integracja w plenerze

Po prawie 8-miesięcznym okresie nauki zdalnej, uczniowie wrócili do nauki w szkole. Był czas na zaliczanie zaległości i uzyskanie pozytywnych ocen. Teraz mogliśmy poświęcić więcej czasu na integrację uczniów.  16 i 23 czerwca uczniowie klas 6a i 6c uczestniczyli w zajęciach integracyjnych na terenie naszego pięknego miasta.

W tych dniach nie było lekcji, nie było siedzenia w ławkach i zapisywania notatek. Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer. Każdego dnia odwiedzaliśmy inne miejsca..

Na świeżym powietrzu braliśmy udział w różnych zabawach i grach integracyjnych. Były gry planszowe, pląsanie w wodzie, śpiew i tańce. Naprawdę nam tego brakowało. Było głośno, wesoło, a najważniejsze było to, że w końcu mogliśmy na nowo

przypomnieć sobie, jak to super jest być w grupie ????

Autor: Marzanna Przybyszewska