Klasa 8b na ruchomych wydmach i w domu do góry nogami

W poniedziałek i wtorek 14- 15 czerwca po raz ostatni spędziliśmy czas na wspólnej wycieczce. Wybraliśmy się do Łeby, do Słowińskiego Parku Narodowego na Wydmę Łącką. Po zdobyciu wydmy odbyliśmy długi spacer brzegiem morza, integrując się po okresie zdalnego nauczania. Nasze relacje ponownie weszły na poprzednie tory, co potwierdziło się na miejscu noclegowym. Następnego dnia, w drodze powrotnej, zatrzymaliśmy się w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Największe wrażenie zrobił na nas dom do góry nogami. Pozostały niezapomniane wrażenia, na nowo się poznawaliśmy i odkrywaliśmy to, co nas łączy.

Dziękujemy p. Marzannie Przybyszewskiej i naszej wychowawczyni p. Alinie Dudzie za możliwość wspólnego spędzenia czasu.