Warsztaty świąteczne z Klubem Niteczka

Przygotowań do Świąt ciąg dalszy....

4.12.2014 roku grupa dziewcząt z klas IV-VI wraz z opiekunami gościła w klubie pod Ratuszem. Panie z klubu "Niteczki" zaprosiły nas do wykonania ozdób świątecznych. Najpierw wykonywaliśmy gwiazdy betlejemskie z krepy, a potem pięknie dekorowane kartki świąteczne. Oczywiście panie szydełkowały, robiły na drutach i haftowały piękne serwety. Dziewczynki były zachwycone i chciały wszystkiego spróbować. Niektóre zadeklarowały udział w czwartkowych spotkaniach klubu sprawnych rąk. Miło było patrzeć na uśmiechnięte buzie wszystkich osób. Panie nikomu nie odmówiły i cierpliwie tłumaczyły sposób wykonania prac. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, poświęcony czas i piękne ozdoby na świąteczny kiermasz.

Autor: Katarzyna Gajewska