Piątek, 2024-05-17

Imieniny: Brunony, Sławomira

• Kartka z kalendarza

Mistrzostwa Chełmży w piłce siatkowej

31 stycznia w hali OSiT rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Minisiatkówce ( kl. IV-VI ) i Siatkówce ( kl. VII-VIII i III Gimnazjum ). Do zawodów przystąpiły reprezentacje wszystkich chełmżyńskich szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt młodszych I miejsce zdobyła reprezentacja SP 2, która zagrała w następującym składzie: Wiktoria Podlińska, Wiktoria Rybacka, Aleksandra Blangiewicz, Dominika Fabińska, Zuzanna Beszczyńska, Zuzanna Jagielska, Julia Kielak, Oliwia Żabińska.

W kategorii chłopców młodszych I miejsce zdobyła również reprezentacja naszej szkoły, która bez większych problemów pokonała SP 3.

W kategorii dziewcząt starszych I miejsce zdobyła SP 2. Szkołę reprezentowały : Julia Kapidura, Weronika Belska, Weronika Bocoń, Wiktoria Gerke, Nikola Lanckowska, Marika Zając, Marta Marchlewska i Oliwia Bulman.

W kategorii chłopców starszych I miejsce zdobyła również reprezentacj SP 2 pokonując SP 5. Zwycięzcom gratulujemy.

Wszystkie nasze drużyny będą reprezentowały miasto w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego.

Autor: Mariusz Bogalecki