TYTUŁ "STRONA MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK 2014"

paz

Nasza przygoda z nową stroną zaczęła się niedawno - właściwie dopiero we wrześniu, a już od serwisu "szkolna strona" otrzymaliśmy wyróżnienie. Dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie tworzą tę stronę i życzę Wam niegasnącego zapału w pisaniu artykułów czy fotografowaniu wydarzeń. Nasza "stara dwójka" a zarazem jej strona internetowa tętni życiem, stale dzieje się coś ciekawego, czym chcecie się pochwalić, o czym powiadamiacie rodziców i całą chełmżyńską społeczność.

Jeszcze raz dziękuję!

Administrator strony - W.Burandt-Dejewska

A oto co napisano na temat naszej strony w serwisie, który przyznał nam wyróżnienie:

Szkoła to nie tylko budynek, czy dźwięk dzwonka. To przede wszystkim obszar, do którego uczniowie i nauczyciele powracają każdego dnia, tworząc niezwykłą historię wyjątkowego miejsca. Odzwierciedleniem tego, co dzieje się w placówce oraz promowaniem tego, co mądre, dobre i piękne powinna być strona internetowa. I taką właśnie wizytówką jest witryna Szkoły Podstawowej nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży, którą ogłaszamy stroną miesiąca – październik 2014! :)

Dlaczego właśnie ta strona: www.sp2chelmza.szkolnastrona.pl?

Bo tak niedawno dostaliście pustą przestrzeń, którą w szybkim tempie wypełniliście treścią i nadaliście jej sympatyczną formę.

Bo grono pedagogiczne podejmuje odważne wyzwania w ramach projektu „Szkoła współpracy – rodzice są partnerami szkoły” i ozdabia szkolne klasy pięknymi kwiatami doniczkowymi, mówiąc o tym na stronie:

Drodzy Rodzice, nasi kochani!

kolejny rok szkolny znów przed nami.

W Dzień Edukacji nasi uczniowie pięknie ubrani,

obdarowują nas ciętymi kwiatami.

Przeczytajcie dziś treść naszej petycji

i zróbcie coś wbrew tej tradycji.

W naszej szkole jest mało zieleni!

Więc pomysł mamy taki:

Kupcie od całej klasy jeden kwiatek w doniczce

z wizytówką na tabliczce.

Gdy pomysł ten stanie się corocznym zwyczajem,

nasza szkoła będzie zielonym gajem.

A jak wiadomo, wśród zieleni

żaden uczeń się nie leni!

Bo pięknie prezentują się wizytówki klas, a galeria "poznajemy się" wylała mnóstwo ciepełka na nasze serca. :)

Ponieważ w szkole dużo się dzieje i widać to na stronie, spodobały nam się zwłaszcza relacje z:

Międzyszkolnego Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej

Projektu Mały Domeyko

Projektu unijnego – co w trawie piszczy.

Bo pamiętacie o wadze historii szkoły oraz o tym, co znajduje się na Waszym terenie.

A wszystkie zakładki są aktualne i mają piękne galerie! :)

Niech Wasza strona rozwija się i rośnie w treści, niech będzie radością i daje wiele satysfakcji z twórczych poszukiwań nowych sposobów uzupełniania jej treścią.

Mamy nadzieję, że ten pierwszy sukces będzie początkiem Waszej wspaniałej drogi w Konkursie Szkolnastrona Roku 2015, a my na pewno docenimy Wasz wysiłek.

Za nami rozstrzygnięcie Konkursu Szkolnastrona Roku 2014. W powietrzu unoszą się jeszcze radosne e-mocje, a my już bierzemy się do pracy nad kolejną, VII już edycją. Śledźcie naszą stronę i bądźcie gotowi na podjęcie nowych wyzwań, które pojawią się niebawem! ;)

Z jesiennymi pozdrowieniami,

Zespół Szkolnastrona.pl

DZIĘKUJEMY ZA TE MIŁE SŁOWA !