Czwórbój lekkoatletyczny

31 maja w Turznie odbyły się ostatnie zawody organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Nasi uczniowie rywalizowali w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Młodzi sportowcy mieli do zaliczenia bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg długi 600 metrów dla dziewcząt i 1000 metrów dla chłopców...

W skład reprezentacji dziewcząt wchodziły: Wiktoria Gerke, Klaudia Lis, Julia Kapidura, Marta Marchlewska, Roksana Wendorff, Martina Wiśniewska i Nikola Wiśniewska.

W skład reprezentacji chłopców weszli: Nikodem Grabowski, Jakub Hapkie, Kacper Karczmarczyk, Miłosz Makarowicz, Martin Strzyżewski, Bartosz Uciński i Jakub Warjas.

Ostatnie zawody okazały się bardzo udane dla reprezentacji naszej szkoły. Dziewczęta rywalizację sportową ukończyły na 5 miejscu, zaś chłopcy ostatecznie zajęli 3 miejsce. Ponadto Bartosz Uciński zajął dwa 3 miejsca w biegu na 1000 metrów i w rzucie piłeczką palantową, a Kacper Karczmarczyk 2 miejsce w biegu na 60 metrów.

Gratulujemy sukcesu.

Autor: Krzysztof Dembiński