Mistrzostwie Chełmży w L.A.

21 maja na Stadionie Miejskim w Chełmży odbyły się Mistrzostwa Chełmży w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Kapidura , Nikola Muszytowska , Wiktoria Gerke , Roksana Wendorf , Weronika Belska, Martina Wiśniewska wygrały rywalizację, zajęły I miejsce w Mistrzostwach Chełmży w Trójboju L.A. Chłopcy zajęli II miejsce.

Sukcesem zakończył się również występ chłopców w Czwórboju L.A. Reprezentacja w składzie: Mateusz Beszczyński, Michał Jasiński, Daniel Stielow, Maciej Kasprowicz, Nikodem Sierakowski, Tobiasz Pawlak, Mateusz Uciński, Kamil Krupa zajęła I miejsce .  Dziewczęta tym razem III.

Obie reprezentacje zakwalifikowały się do Mistrzostw Powiatu i będą na nich reprezentować nasze miasto.

Autor: Małgorzata Sadzikowska