NOWE STROJE DLA REPREZENTACJI SZKOŁY!

rep

Dzięki osobistemu zaangażowaniu jednego z Rodziców nasza szkoła otrzymała od  firmy SCANDAGRA stroje sportowe dla reprezentacji dziewcząt i chłopców. W piątek, 6 marca odwiedzili nas szczególni goście, przedstawiciele firmy SCANDAGRA: Pan Dyrektor Tomasz Szopiński, Pani Maria Borowska, Pan Piotr Przybyszewski, którzy oficjalnie przekazali na ręce Pani Dyrektor śliczne, nowe komplety koszulek dla naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy firmie SCANDAGRA za ubranie naszych sportowców w piękne,biało-zielono-żółte stroje, w których będą reprezentować szkołę w zawodach sportowych i będą w nich odnosić kolejne sukcesy i wygrywać kolejne mecze! Cieszymy się, że firma, która działa na terenie całej Polski, zwróciła uwagę właśnie na naszą placówkę i z hasłem: „WSPIERAMY MŁODYCH” przyjechała właśnie do nas.

Liczymy na dalszą współpracę z firmą SCANDAGRA.

Autor: Małgorzata Sadzikowska