Finał konkursu powiatowego „Czerwcowy stragan bajek "

7 czerwca 2023 r. na Finał Konkursu Powiatowego pt. „Czerwcowy stragan bajek” do  Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury, przybyły przeróżne zwierzęta. W ich postaci wcielili się zwycięzcy eliminacji gminnych Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej. Wątkiem przewodnim tegorocznego konkursy były zwierzęta w wierszach Joanny Papuzińskiej, Wandy Chotomskiej, Lecha Pijanowskiego oraz Ludwika Jerzego Kerna. Na scenie zaroiło się od owadów, ptaków, egzotycznych ssaków, a nawet kolorowych krów!!! Nasza reprezentantka, Oliwia Witkowska z klasy 2b, interpretowała wiersz Wandy Chotomskiej pt. „Wrona”. Nie zajęła żadnego miejsca, ale spotkanie z bajkowym kotem - przewodnikiem oraz animatorem zabaw sprawiło, że przeżyła wspaniałą przygodę i doskonale się bawiła. Nawiązała nowe relacje koleżeńskie. To był bardzo mile spędzony czas. Gratuluję Oliwii!!! ….Życzę dalszych sukcesów!

Zofia Dembek