• Odwiedziny: 4431981

DYNIOWE INSPIRACJE

Dzień Dyni obchodzony jest w naszej szkole już po raz kolejny, ale pomysły naszych uczniów i ich rodziców wciąż zaskakują. Poświęcony czas przyniósł po raz kolejny niesamowite i zaskakujące efekty, które podziwia cała społeczność szkolna. W tym dniu ten jesienny owoc stał się inspiracją dla wyobraźni i kreatywności uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik konkursu w centrum swojej uwagi postawił dynię i zmienił ją w niecodzienny lampion. Został rozstrzygnięty konkurs na Najciekawszy lampion z dyni JACK- O’ LANTERN. Zainteresowanie było bardzo duże (w konkursie wzięło udział 40 osób). Każdy dyniowy lampion wyróżniał się czymś innym, a pomysłowość autorów była ogromna i niesamowita.  Wybór, jak zwykle był bardzo trudny. Jury oceniało oryginalność, kreatywność, walory estetyczne. Jury zdecydowało, że laureatami konkursu, a tym samym autorami najciekawszych prac zostali: Karina Grubecka, Igor Chmielewski, Zofia Wiercigroch, Adam Jankowski, Antek Brodzki, Pola Grabowska, Mikołaj Juchtowski, Zofia Jarzemska, Marcelina Celarek oraz Monika Chojnacka. Gratulujemy zwycięzcom, jak również wszystkim uczestnikom konkursu. Dynie pięknie zdobiły szkolny korytarz.

Autor: K.Brodzka i M.Więcławska