MISTRZOSTWA POWIATU TORUNSKIEGO W BIEGACH SZTAFETOWYCH

W dniu 12 października reprezentanci naszej szkoły udali się na zawody sportowe do Złejwsi Małej. Rywalizowali w biegach sztafetowych na szczeblu powiatowym w kategorii Igrzysk Dzieci roczników 2010 i młodszych.

Po odprawie organizatora i zapoznaniu uczestników z trasą zawodów pierwsze do startu stanęły dziewczyny. Każda zawodniczka miała do pokonania dystans 800m, by następnie przekazać pałeczkę koleżance z drużyny. Po zaciętej walce dziewczyny uplasowały się na piątym miejscu w Powiecie Toruńskim.

Po zakończonych biegach dziewcząt, do rywalizacji stanęli chłopcy. Już od pierwszych metrów nawiązała się walka i wiadomo było, że łatwo nie będzie. Mimo zwrotów akcji i rotacji na zajmowanych pozycjach, udało się wbiec na metę również jako piąta drużyna.

Szkoła Podstawowa Nr 2 reprezentowała Miasto Chełmża w następującym składzie:

Dziewczęta – Antonina Badziąg, Judyta Szymańska, Marcelina Jaworska, Wiktoria Kopacz, Aniela Loba, Julia Witkowska, Zofia Marchlik.

Chłopcy – Bartosz Wyrzykowski, Michał Zwiejski, Eryk Ignaczak, Michał Wantowski, Bartosz Górzyński, Jarosław Adamek, Sergio Orzech, Kacper Domagalski.

Brawa dla wszystkich uczestników za sportową walkę, za doping oraz dostarczone emocje. Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Autor: Artur Kielak