„Stare i nowe zabawy podwórkowe- bieg na medal"

W sobotę - 11 września, w ramach projektu: „Stare i nowe zabawy podwórkowe"- zorganizowaliśmy wspólny bieg na 770 metrów- z okazji 770 - lecia naszego miasta. Wspólnie poszliśmy do parku, by przebiec to symboliczne 770 metrów! Pogoda dopisała, uczestnicy również! Zarówno dzieciaki jak i rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie- przebiegli czy przetruchtali dystans razem- po to, aby na mecie zawisł na szyi piękny pamiątkowy medal! Zwycięzcami w tym biegu byli wszyscy uczestnicy, ale żeby dopełnić formalności informujemy, że linię mety pierwsza przekroczyła Otylia Rutkowska, drugi był Oskar Jeżewski a trzeci Nikodem Paradowski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia biegu i cieszymy się ze wspólnej zabawy!

Autor: Małgorzata Sadzikowska