Akcja "drzewa" zakończona

Podsumowaliśmy akcję 120 drzew na 120-lecie naszej szkoły wsadzając, wspólnie z dziećmi i z rodzicami, zgromadzone w czasie zbiórki jarzębiny i krzewy forsycji.

Mając na uwadze nieocenioną rolę drzew, zarówno przyrodniczą i ekologiczną, ale w tej sytuacji i estetyczną, ze względu na wizerunek naszej 120- latki, po południu z zapałem przystąpiliśmy do pracy.

Choć słońce grzało wyjątkowo mocno, bez względu na wiek, adepci sadzenia, chwycili łopaty i konewki w dłonie i tym samym wokół szkoły zrobiło się jeszcze bardziej zielono.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji naszym rodzicom, na których zawsze można liczyć oraz uczniom.

Teraz tylko zostaje nam podlewanie i cierpliwe czekanie, aż nowa roślinność wypuści korzenie i zacznie rosnąć, aby  szkoła stawała się coraz piękniejsza.

Mamy nadzieję, że drzewka utrzymają się i przez wiele lat, w czasie kolejnych rocznic, będą żywą ozdobą szkoły.

Pamiętajmy!

Szanujmy zasadzone drzewa i nie niszczmy ich, zarówno one, jak i szkoła, to nasze wspólne dobro.

Autor: Karolina Brodzka