III miejsce w minipiłce siatkowej chłopców

11 grudnia w hali OSiT w Chełmży rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Minipiłce Siatkowej Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała 2:1 z SP w Kończewicach. W drugim spotkaniu pokonaliśmy SP w Osówce 2:1. W meczu półfinałowym przegraliśmy z SP w Świerczynkach 1:2. Tym samy pozostało nam tylko walczyć o III miejsce. W walce o brązowy medal ponownie spotkaliśmy się z drużyną z SP w Kończewicach. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.

Brązowymi medalistami  Mistrzostw Powiatu Toruńskiego w Minipiłce Siatkowej Chłopców zostali: Wojciech Więcławski, Jakub Warias, Jakub Życiński, Kordian Zieliński, Bartosz Wiśniewski, Oliwier Kasprzykowski, Szymon Jabłoński i Oliwier Koziński.

Autor: Mariusz Bogalecki