Ślubowanie pierwszoklasistów

„Ja uczeń klasy pierwszej uroczyście przyrzekam…” - powtarzały przejęte pierwszaki podczas uroczystości ślubowania w dniu 12 października w obecności zaproszonych rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Były pięknie recytowane wierszyki i śpiewane piosenki. Aplauz zgromadzonej licznie publiczności wywołał taniec pierwszaków wykonany pod kierunkiem pani Marzenki Przybyszewskiej. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał legitymacje, dyplomy oraz rożek pełen słodkości.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pierwszakom biretów, dyplomów oraz słodyczy oraz paniom Marzannie Przybyszewskiej i Katarzynie Zilmann za pomoc w organizacji uroczystości. Naszym uczniom życzymy wytrwałości w trudnej sztuce zdobywania wiedzy. Powodzenia pierwszaki!

Wychowawczynie klasy 1a i 1b.

P.S.  Szóstoklasiści- sprawiliście nam ogromną niespodziankę – dziękujemy za piękne zakładki do książek. Będziemy je codziennie wykorzystywać.

Pierwszaki z 1a i 1b.