Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

Papieski OLIMPUS

31 marca w naszej szkole 16 uczniów z klas IV – VI brało udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II organizowanej przez firmę OLIMPUS. Uczniowie z klas IV spróbowali swoich sił pierwszy raz inni startowali już po raz kolejny. Konkurs był trudny i wymagał od uczniów dużej wiedzy z zakresu życia i działalności św. Jana Pawła II. 

Zadaniem uczestników  było wypełnienie testu  składającego się z 30 pytań opracowanych w atrakcyjnej formie graficznej. Po zakończeniu, testy zostały przesłane do organizatora. Długo czekaliśmy na wyniki, ale warto było, ponieważ aż czworo naszych uczniów  uzyskało tytuł laureata(organizatorzy przyznają taki tytuł uczestnikom, którzy zajęli miejsca od 2-15)

  • Wojciech Więcławski z klasy V b za zajął 4 miejsce i otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę książkową;
  •  Michał Bazanowski z klasy VI a – miejsce 11, Julia Mieloch z klasy V a – miejsce 12 i Weronika Chojnacka z klasy V b – miejsce 13, wszyscy otrzymali dyplom laureata 
  • pozostali uczestnicy również mogą być zadowoleni ze swoich wyników – otrzymali dyplomy uznania.

Jak widać trud i zapał włożony w przygotowanie do konkursu przyniósł  konkretne wyniki. Wszystkim gratulujemy wyników i za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.  

Autor: Jola Tarkowska