• Odwiedziny: 4420783

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

ANDRZEJKOWA ZABAWA KLAS II

Dzisiejsze popołudnie w naszej szkole zostało zarezerwowane dla uczniów klas drugich oraz na ich andrzejkową zabawę. Miała ona na celu zintegrowanie wszystkich dzieci oraz pozostawienie po sobie pozytywnych wspomnień, dostarczając dzieciom wielu miłych wrażeń. Z radością można było obserwować, jak uczniowie wspólnie potrafią się bawić i miło spędzać czas wolny.

Czas pomiędzy tanecznymi popisami na parkiecie urozmaicały zabawy i konkursy klasowe. Nie zabrakło najnowszych hitów z dziecięcych parkietów, serwowanych przez naszego DJ’a , w rolę, którego wcieliła się pani Kasia. Repertuar był tak rozmaity, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie zabawy był też przygotowany słodki poczęstunek i napoje, dzięki naszym wspaniałym mamom, które zorganizowały szwedzki bufet dla dzieci. Pięknie udekorowały też  salę na tę okoliczność,  za co bardzo dziękujemy.

Szczegółową relację można obejrzeć w galerii z obiektywu naszego fotografa , pani Marzanny.

Andrzejkowa zabawa dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu przeżyć i emocji. Zadowoleni i pełni wrażeń, choć również zmęczeni, uczniowie   po skończonej zabawie wrócili do swoich domów.

Autor: Karolina Brodzka