KANGUR MATEMATYCZNY

26. edycja MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY- czwartek, 16 marca 2017 r.

k
   Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w konkursie Kangur Matematyczny. W br. w konkursie udział wzięło 60. uczniów kl. II- VI.
Dla szkół podstawowych przewidziano trzy kategorie wiekowe: Żaczek, Maluch, Benjamin.
Drugoklasiści mogli uzyskać z testu maksymalnie 105 punktów, rozwiązujący test w kategorii "Maluch"- 120 punktów, a w kategorii  " Beniamin"- 150 punktów.
Zgodnie z regulaminem wyniki zostaną udostępnione szkole w ciągu  pięciu tygodni od daty przeprowadzenia konkursu.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę- breloczek Magiczny sześcian. Jak postępować z zabawką można zobaczyć na filmie instruktażowym pod adresem: www.kangur-mat.pl/image/upominek2017-film.mp4
Cierpliwie oczekujmy na wyniki Kangura Matematycznego. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesu!

Szkolny Koordynator Konkursu
                                                                                                          Alina Duda