Show taneczne w naszej szkole

m

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole zawodowych tancerzy: grupę NoName. To pięciokrotni Mistrzowie Polski. Grupa zaprezentowała różne techniki tańca współczesnego(break dance,  hip hop, popping). Przeniosła nas w świat niesamowitych figur tanecznych. Z publiczności zostali wybrani ochotnicy, którzy wzięli udział w mini kursie tańca. Najlepsi tancerze z naszej szkoły zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Otrzymali drobne upominki. W finale zaprezentowali się we wspólnym tańcu z zespołem.

Pierwsze miejsce zdobył Marcel Magoń z kl. IIa, drugie miejsce zajęła uczennica klasy 0 Nina Przybyszewska, trzecie miejsce wywalczyła  Wanessa Czajkowska z kl. IIIa.

To była doskonała zabawa dla każdego. Warto mieć w życiu pasję, coś co się naprawdę lubi Śmiech

Autor: Marzanna Przybyszewska