Bomb(k)owy dzień w szkole

KREATYWNE WARSZTATY  PLASTYCZNE

Uczniowie klas II i III mieli możliwości poznania tajników misternej sztuki wykonania bombek. Nasza szkoła na jeden dzień zamieniła się w fabrykę bombek, a uczniowie w małych twórców i wykonawców pięknych ozdób choinkowych. Warsztaty bożonarodzeniowe były dopełnieniem świątecznej atmosfery, która panuje w klasach, na korytarzach, ale przede wszystkim w nastrojach uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły już od kilku dni.

Dzieci wyczarowały prawdziwe dzieła sztuki. Bombki lśniły całą feerią barw, przeplatając się z blaskiem brokatowego pyłu. Wszystkie bombki były niezwykłe i niepowtarzalne. Dzieci wykazały się kreatywnością i fantazyjnie ozdobiły nietypową tym razem fakturę, którą była szklana kula. Salę warsztatową wypełniły farby, pędzle, brokaty, ale przede wszystkim nieopisana radość dzieci, które czerpały satysfakcję z tworzenia pięknych ozdób choinkowych.

Z pewnością wkrótce zawisną one na choinkach, aby zdobić „zimowe panny” w czasie nadchodzących świąt.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Autor: Karolina Brodzka