Podsumowanie projektu "Edukacja żywieniowa dzieci klas II-III szkół podstawowych

W czwartek 8 grudnia odbyły się ostatnie zajęcia z projektu "Edukacja żywieniowa dzieci klas II-III szkół podstawowych oraz ich rodziców z powiatu toruńskiego i chełmińskiego". Projekt przez dwa lata realizowała pani dietetyk Agnieszka Augustyniak, która podczas zajęć systematyzowała wiedzę dzieci i dorosłych o żywieniu, kształtowała pozytywne nawyki żywieniowe w środowisku. Organizowała także bezpłatne badania antropometryczne, na podstawie których rodzice otrzymali indywidualną diagnozę dziecka.

Doceniamy ogromne zaangażowanie pani Agnieszki, profesjonalizm, bardzo dobry kontakt zarówno z uczniami, jak i dorosłymi. Dziękujemy za współpracę !