Co nowego w szkole?

Przed nami kolejny rok szkolny pełen wyzwań i intensywnej pracy. Czekają nas wielkie zmiany zapowiadane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przede wszystkim uczniowie klas szóstych nie pójdą już do gimnazjum, lecz zostaną z nami jeszcze 2 lata. Nie będą też pisać sprawdzianu na koniec szóstej klasy.

W szkole trwają przygotowania do nowego roku szkolnego. Nauczyciele spotykają się, aby zaplanować dobrze swoją pracę. Na uczniów czekają podręczniki. Kończymy powoli remonty. Na korytarzach nie będą już straszyć stare zlewozmywaki. Na parterze kolejne klasy są świeże i kolorowe, a stołówka przywita nas optymistycznym różem.

Przypominamy także, że za 2 lata obchodzić będziemy okrągłą rocznicę powstania szkoły. Nasze hasło „120 drzewek na 120-lecie szkoły” nadal jest aktualne.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2016/2017 życzymy wszystkim dużo cierpliwości i wytrwałości, by Wasz codzienny wysiłek przynosił jak najlepsze efekty.

Dyrekcja SP2