• Odwiedziny: 4420767

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Pierwszaki w Parku Rozrywki

Dnia 13 czerwca 2016 roku dzieci z klas Ic i Id  , wzięły udział w wycieczce do Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK w Bydgoszczy.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także wspólna zabawa i integracja uczniów z klas pierwszych.

Zaraz po przybyciu na miejsce dzieci ruszyły do różnorakich zabawek i atrakcji, a było ich sporo. Ogromną frajdą dla dzieci był „Małpi Gaj”, składający się z labiryntu rur, zjeżdżalni przejść i basenu z piłkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji.  Nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać.

Były też dodatkowe atrakcje, z których dzieci mogły skorzystać, takie jak: ścianka wspinaczkowa dla młodych adeptów alpinistyki, armatki, kręgle, gokarty, były okazją do drużynowych zmagań.

Czas spędzony w tej bajkowej i magicznej krainie zabaw minął szybko. Smacznym zwieńczeniem pobytu były lody. Na twarzach dzieci mimo zmęczenia malowały się szerokie uśmiechy.

Myślę , że niezapomniane wspomnienia zostaną w dzieciach na długo, ponieważ wycieczka okazała się wspaniałą przygodą!

Autor: Karolina Brodzka