W ,,Wiosce Rybackiej” na Strużalu

s

W piątek wszystkie drugie klasy wyruszyły na piknik rekreacyjny na Strużal. Towarzyszyli nam rodzice. Po dłuuuuugim i forsownym marszu wreszcie dotarliśmy. Powitali nas państwo Anna i Ryszard Górscy z córką Mają. Czekały na nas dwa ogniska i stoły zastawione pysznościami. Głodni i spragnieni rozpoczęliśmy piknik od pieczenia kiełbasek, jedzenia pysznych surówek i ciast, przygotowanych specjalnie na tą okazję przez nasze kochane mamy. Humory dopisywały, apetyt tym bardziej. Potem był czas na wspólne gry i zabawy.

Dziękujemy Sołectwu Strużal za udostępnienie ,,Wioski Rybackiej”.  Składamy wielkie podziękowania państwu Górskim oraz  wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie i organizację pikniku.

Drugoklasiści wraz z wychowawczyniami.

Tekst: wychowawczynie klas drugich.