Czwartek, 2024-04-18

Lena Przybyszewska

kl. VI b

Wychowawca klasy: Bożena Majewska

Od kilku lat Rada Pedagogiczna przyznaje tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły. W tym roku ten zaszczytny tytuł zdobyła Lena Przybyszewska z kl. VIb. Lena  osiągnęła bardzo wysokie wyniki w nauce- średnia ocen 5,64. Uzyskała wzorową ocenę z zachowania. Reprezentowała szkołę w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z matematyki, w konkursie Liga zadaniowa i Kangur matematyczny. Uzyskała tytuł Szkolnego Mistrza Rachunków klas szóstych oraz tytuł Matematyka Roku 2010. Zajęła II miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego dla klas VI. Aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły. Była przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Pełniła funkcję Chorążego Pocztu Sztandarowego. Reprezentowała szkołę w zawodach sportowych. Jest uczennicą odpowiedzialną, solidną, punktualną, kulturalną, a także koleżeńską, życzliwą i taktowną wobec innych. Wiele działań na terenie szkoły i klasy podejmowała z własnej inicjatywy. Zawsze chętna do pomocy innym.