• Odwiedziny: 4412070

„Moja Szkoła obchodzi 122 urodziny” – konkurs plastyczny.

„Moja szkoła ma 122 urodziny”.

Technika: rysunkowa, malarska, kolaż lub fotokolaż.

Format:  A4

Termin: do 16.11.2020 r. ( poniedziałek) do godziny 12.00 ( prześlij  OPISANE ( imię, nazwisko, klasa) zdjęcie pracy do nauczyciela plastyki/klasy starsze lub do swojej wychowawczyni/klasy I-III)

Konkurs dla chętnych uczniów SP 2 w Chełmży.

Oczyma wyobraźni „wystrój szkołę, klasę, salę gimnastyczną” na jej 122 urodziny. Spróbuj sprawić, aby nie czuła się osamotniona, kiedy Was- w dniu Święta- przy niej nie będzie.

Przedstaw za pomocą środków plastycznych budynek lub jakieś pomieszczenie swojej szkoły. Pewnie teraz za nią tęsknisz, bo nie możesz do niej chodzić           w związku z obecną sytuacją związaną z pandemią covid 19. Na pewno brakuje Ci kolegów, przerw, lekcji w klasie… Na kartce A4 ukaż to, co zapamiętałeś uczęszczając do niej. Wokół budynku można przedstawić malowniczą przyrodę, uczniów machających do nas przez okna, bawiących się czy grających na boisku    w słonku lub deszczu. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone oraz umieszczone na szkolnej stronie i facebooku.

Powodzenia!