KONKURS FOTOGRAFICZNY

20 października będziemy obchodzili Dzień Krajobrazu pod hasłem „Drzewo w krajobrazie”

Z tej okazji zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie fotograficznym.

Wykonaj zdjęcie przedstawiające drzewo lub grupę drzew w otaczającym krajobrazie .Zdjęcie powinno zawierać całą sylwetkę drzewa/drzew.

Wybierz roślinę o ciekawym kształcie albo oryginalnie ubarwioną lub taką, która rośnie w wyjątkowo malowniczym miejscu.

Zdjęcie musi być wykonane samodzielnie i nie może być nigdzie wcześniej publikowane.

Przysyłając zdjęcie wyrażasz jednocześnie zgodę na publikację go na szkolnym profilu na Facebooku i stronie internetowej szkoły .

Zdjęcia przysyłamy Messengerem do p. Marzanny Przybyszewskiej.

W wiadomości MUSI znaleźć się : imię i nazwisko autora oraz klasa. MOŻESZ swojemu zdjęciu nadać tytuł.

Format zapisu : JPG, technika fotograficzna dowolna, na zdjęciu nie mogą znajdować się ludzie.

Termin nadsyłania prac : do 16 października 2020r. (piątek)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród autorom najciekawszych prac nastąpi 20 października, w Dniu Krajobrazu.

Liczymy na Wasz aktywny udział.

Marzanna Przybyszewska

Maria Więcławska