KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY - nowy rok szkolny

SZANOWNI PAŃSTWO!

Przypominamy, że na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży  nadal obowiązuje

konieczność zachowywania dystansu społecznego i wszelkich środków ochrony osobistej.

Zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk (można używać również rękawiczek jednorazowych)

to podstawa poruszania się po obiekcie. W czasie zajęć – uczniów i nauczycieli nie będą obowiązywały maseczki,

ale po wejściu do stref wspólnych (korytarze, boisko) są rekomendowane.

W sekretariacie może przebywać jednocześnie pracownik i jedna osoba obsługiwana!

Lekcje odbywać się będą, w większości w tych samych salach wyznaczonych dla klas.

Nauczyciele przechodzić będą wiec do poszczególnych pomieszczeń dydaktycznych wg. planu.

Prowadzony też będzie rejestr osób wchodzących na teren szkoły, z wyłączeniem uczniów, pracowników szkoły

i odpowiednich służb specjalnych.

Na podstawie rozporządzeń MEN oraz wytycznych GIS, MEN, MZ zostaną opracowane szczegółowe regulaminy

i zasady funkcjonowania placówki, które zostaną opublikowane na 1 września 2020 roku w e- Dzienniku

i stronie internetowej szkoły.

Z poważaniem.

Marzanna Matyasik – dyrektor szkoły.