Najlepszy Absolwent 2019/2020

Weronika Chojnacka jest uczennicą klasy VIIIa. Przez wszystkie lata nauki w Szkole Podstawowej nr 2 w Chełmży uzyskiwała wysokie wyniki nauczania i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. W roku szkolnym 2019/2020 uzyskała średnią 5,5 i wzorowe zachowanie.

Weronika jest uczennicą ambitną, która dąży do osiągnięcia sukcesu. Jest świadoma swoich mocnych i słabych stron. Brała udział w wielu konkursach przedmiotowych, pracy kół przedmiotowych oraz projektach szkolnych i miejskich. W roku szkolnym 2018/2019 brała udział w projekcie PiMBP i wystąpiła w  filmie „Legendy o Chełmży”.

Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Jest uczynna i chętnie pomaga innym. W bieżącym roku szkolnym  aktywnie działała w Szkolnym Kole Wolontariatu.

Weronika reprezentowała szkołę w zawodach sportowych. Zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej. Trenuje karate, w którym ma wiele sukcesów. W 2018 roku zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej w Złocieńcu, a w 2019  I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin Karate w Kaliszu. W 2019 roku Weronika  otrzymała stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-pomorskiego. W styczniu 2020 roku wygrała w plebiscycie na sportowca Roku 2019 w Chełmży.

Uczennica otrzymuje  tytuł Najlepszego Absolwenta roku szkolnego 2019/2020 oraz nagrodę Burmistrza Miasta Chełmży.

Wychowawczyni: Katarzyna Gajewska