Sen florystki

W sobotę 6 grudnia dwie uczennice klasy IIa wraz z wychowawczynią pojechały do Gminnego Ośrodka Kultury w Raciążku.

GOK w Raciążku zorganizował XXIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci "Gdybym był malarzem". Na konkurs nadesłano 360 prac. Do finału jury zakwalifikowało 30 osób. W tej trzydziestce znalazła się Kasia Stopińska i Oliwia Rutkowska. Podczas II etapu dzieci realizowały konkursową pracę malarską pt. "Sen florystki". Podczas obrad komisji konkursowej dzieci przygotowywały rewię mody. Asystentka Kasia ubrała królewnę Oliwię a pozostałe modelki i modele zaprezentowali swoje stroje przed publicznością.

Następnie był wernisaż, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Oliwia otrzymała wyróżnienie specjalne, a Kasia wyróżnienie. Brawo dziewczyny! Gratulujemy!

Autor: Zofia Dembek