Kangur Matematyczny 2020-wyniki

W bieżącym roku szkolnym, pomimo zdalnego nauczania, odbył się konkurs Kangur Matematyczny. Organizatorzy postanowili przeprowadzić go za pośrednictwem Internetu, na Platformie Dzwonek.pl.

Udział w takiej formie konkursu wymagał od uczestników mobilizacji i samodyscypliny. Należało zarejestrować się na platformie konkursu, pilnować terminu i udzielać odpowiedzi w nietypowy sposób.
Wśród uczestników konkursu z naszej szkoły pięcioro uzyskało wyróżnienia. Są to:

• w kategorii Maluch

Mikołaj Hapka z klasy III b;

• w kategorii Benjamin:

Igor Kruszczyński z kl. VI a,

• w kategorii Kadet:

Mateusz Kuczma,
Franciszek Smyczyński,
 Dominik Zieliński- wszyscy z klasy VII b.
Bardzo niewiele do wyróżnienia zabrakło Zuzannie Beszczyńskiej i Janowi Kozikowskiemu ( po 1,25 pkt.).

Ze względu na sytuację, nagrody będą przekazywane do szkół dopiero po ich otwarciu, czyli prawdopodobnie we wrześniu...

Uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania, a wszystkim wyróżnionym gratulujemy sukcesu!

Zachęcamy do zabawy intelektualnej w następnym roku szkolnym.

Szkolny Koordynator Konkursu

Alina Duda