Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Międzyszkolne Mistrzostwa Chełmży na ergometrze wioślarskim

W dniu 11.03.2020 w hali sportowej OSiT odbyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Chełmży na ergometrze wioślarskim. Były to drugie zawody wliczane do głównej klasyfikacji medalowej wśród chełmżyńskich szkół podstawowych. Udział w zawodach wzięli uczniowie klas V – VII zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Klasy V do pokonania miały dystans 300m, natomiast uczniowie klas VI – VII popłynęli na 500m.

Nasi reprezentanci w tym dniu zdobyli 12 medali na 18 możliwych: 4 złote, 3 srebrne i 5 brązowych. Brawo! Gratulacje!

Złoci medaliści:

Roksana Rywalska, Kamil Małolepski, Kimi Szczypińska, Dominik Zieliński

Srebrni medaliści:

Martyna Werner, Mateusz Rybacki, Klaudia Górzyńska

Brązowi medaliści:

Patrycja Wantowska, Michał Obermuller, Julia Ziółkowska, Jagoda Stodulska, Bartosz Żuchowski

Podziękowanie dla trenera Michała Batora oraz pozostałych członków klubu CHTW za zorganizowanie zawodów.

Autor: Artur Kielak