Mistrzostwa Powiatu w koszykówce

Tym razem dziewczęta młodsze z SP2 (kl.VI) reprezentowały nasze miasto w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce, które odbywały się w tym roku w Grzywnie i Zelgnie.

Po wygraniu grupy A, nasze dziewczęta w półfinale niestety nieznacznie uległy zespołowi z Łążyna i została nam walka o III miejsce. Ten mecz reprezentacja SP2 wygrała  z Turznem 22:14 , tym samym w całych mistrzostwach zajęła III miejsce i zdobyła BRĄZOWE MEDALE! Mamy lekki niedosyt, gdyż pierwsze miejsce zajęła drużyna z Czernikowa – którą pokonaliśmy w meczu grupowym 12:4. Ale każdy medal cieszy! Gratulacje dla dziewcząt: Klaudia Górzyńska kl.6b, Julia Ziółkowska kl.6b, Oliwia Ziółkowska kl.6b, Kimberly Szczypińska kl.6b, Laura Prokopczuk kl.6c, Alicja Ordon kl.5d, Patrycja Wantowska kl.5d, Klaudia Pniewska kl. 6a, Zuzanna Michalska kl. 6a, Roksana Rywalska.

Autor: Małgorzata Sadzikowska