Bieg Olka

Nasz uczeń Aleksander Korczyński z klasy 2a, od sierpnia do października brał udział  w cyklu czterech biegów GRAND PRIX Bielczyn zorganizowanym w ramach projektu „Bielczyny biegają”.

Inicjatorem tego biegu było Koło Kobiet Aktywnych „OD NOWA”. Aleksander w podsumowaniu całego GRAND PRIX uzyskał najlepszy wynik i tym samym zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii rocznik 2011 i młodsi. Projekt zrealizowany został przy wsparciu przez samorządy  Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Powiatu Toruńskiego, Gminy Chełmża, Sołectwa Bielczyny, dofinansowaniu ze środków programu „Działaj lokalnie” Polsko  - Amerykańskiej Fundacji Wolności  realizowanego  przez Akademię Rozwoju  Filantropii  w Polsce, Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw  Lokalnych w Lisewie.