Dyskoteka andrzejkowa

To był szał…

W czwartek 28 listopada Samorząd Szkolny, przy wydatnej pomocy wychowawców klas, zorganizował zabawę andrzejkową dla klas IV- VIII. Dzieci i młodzież szalały na parkiecie  w rytm najróżniejszych przebojów przygotowanych przez prowadzącego imprezę p. Grajkowskiego, taty jednego z uczniów. Poświęcił swój wolny czas , aby zapewnić dzieciom rozrywkę. Serdecznie dziękujemy!

Działał również sklepik, w którym największym powodzeniem cieszyły się napoje chłodzące. Chętnych było tak wielu, że pod koniec zabawy towaru zabrakło.

Rodzice, którzy przyszli odebrać swoje pociechy , nie mogli się nadziwić, że dyskoteka szkolna może być tak atrakcyjna. Wielu z nich robiło zdjęcia, a niektórzy sprawiali wrażenie, jakby sami mieli ochotę przyłączyć się do zabawy.

Trzeba tu wspomnieć o wychowawcach, którzy bardzo zaangażowali się w pomoc, a niektórzy również ruszyli w tany, czym uczniowie byli zachwyceni.

Opiekunki Samorządu serdecznie dziękują: p. Grażynie Konieczek, p.Marzenie Przybyszewskiej, p.Mariuszowi Bogaleckiemu, p.Annie Każmierczak, p.Marzenie Antas- Surmiak, p.Alinie Łobodzie, p.Agnieszce Jastrzemskiej - Czenkusz, p.Annie Jarzemskiej, p.Marcie Parzyszek, p.Katarzynie Gajewskiej, p.Małgorzacie Sadzikowskiej oraz p.Izabeli Swinarskiej – Ficerman.