Dziewczęta z SP2 na najwyższym stopniu podium! MISTRZYNIE POWIATU TORUŃSKIEGO 2019!

We wtorek, 12 listopada 2019 - na hali OSiTu w Chełmży- odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt. (Igrzyska Dzieci, kategoria wiekowa: 2007 i młodsze). Przyjechały do nas mistrzynie poszczególnych gmin Powiatu Toruńskiego.

Tym razem graliśmy systemem: ”każdy z każdym”. Nasza reprezentacja okazała się nie do pokonania, wygrała wszystkie swoje cztery mecze ( ze szkołami z Turzna, Łążyna, Pigży i Kończewic)  zajęła I miejsce i zdobyła złote medale!

Reprezentacja SP 2 dziewcząt młodszych grała w składzie : Oliwia Ziółkowska kl.6b, Julia Ziółkowska kl.6b, Klaudia Górzyńska kl.6b, Kimberly Szczypińska kl.6b, Martyna Werner kl.6a, Julia Władysiak kl.6b,Jagoda Stodulska kl.6b, Maja Górska kl.6a, Klaudia Pniewska kl.6a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: Małgorzata Sadzikowska