Czwartek, 2024-03-28

Imieniny: Anieli, Kasrota

• Kartka z kalendarza

Czterokrotni zwycięzcy Mistrzostw Chełmży w Piłce Ręcznej!

W dniu 23 października 2019 odbyły się Mistrzostwa Chełmży w Piłkę Ręczną dla klas VII – VIII (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) oraz Mini Piłkę Ręczną dla klas V- VI (Igrzyska Dzieci). Mecze zarówno chłopców jak i dziewczynek wyglądały podobnie- przez pierwszą połowę zawodnicy „sprawdzali się” wzajemnie.

Było wiele akcji pod dwoma bramkami, ale to w większości bramkarze wychodzili zwycięsko. Druga połowa okazała się skuteczniejsza dla naszych reprezentantów i pewnie wygrali swoje mecze, zarówno chłopcy starsi jak i dziewczynki starsze wynikiem 5:0.

Dużo więcej emocji i dramaturgii było w meczu naszych młodszych zawodników. W meczu padł remis 3:3, przez dwie dogrywki nie wpadła żadna bramka i zwycięską drużynę wyłoniła dopiero seria rzutów karnych (i to dogrywka rzutów karnych), w których wygraliśmy 2:1! Nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony, za co należą się im gratulacje!

Życzymy powodzenia na etapie Mistrzostw Powiatu Toruńskiego!

Szkołę reprezentowali:

Chłopcy młodsi: Mateusz Kwietniewski, Kacper Talarek, Igor Kruszczyński, Radosław Gajewski, Dawid Hapkie, Michał Obermuller, Bartosz Bujanowski, Sebastian Brona-Urbański, Mateusz Drumowicz,Marcel Magoń, Piotr Chojnacki, Marcin Jaworski

Chłopcy starsi: Nikodem Grabowski, Wojciech Więcławski, Jakub Warjas, Bartosz Wiśniewski, Kordian Zieliński, Dominik Zieliński, Szymon Jabłoński, Maks Kuligowski, Mateusz Kuczma, Franciszek Smyczyński, Radosław Graczkowski, Maciej Klimkiewicz, Jakub Życzyński

Dziewczynki młodsze: Klaudia Górzyńska, Jagoda Stodulska, Kimberly Szczypińska, Martyna Werner, Julia Władysiak, Julia Ziółkowska, Oliwia Ziółkowska

Dziewczynki starsze: Oliwia Bulman, Oliwia Banach, Weronika Chojnacka, Marta Marchlewska, Martyna Pieniążek, Natalia Pieniążek, Laura Słowińska, Zuzanna Więzowska, Marika Zając, Wiktoria Czajkowska

Autor: Artur Kielak