MISTRZYNIE CHEŁMŻY; MISTRZYNIE POWIATU !

Reprezentacja SP2 dziewcząt młodszych po wygraniu MISTRZOSTW MIASTA CHEŁMŻY w Sztafetowych Biegach Przełajowych, 3 października w Złejwsi Małej reprezentowała nasze miasto w MISTRZOSTWACH POWIATU TORUŃSKIEGO.

I tam dziewczyny były bezkonkurencyjne, pokonały we wspaniałym stylu pozostałych Mistrzów Gmin Powiatu, wygrały zawody, zdobyły złote medale i uzyskały prawo do udziału w Finałach Wojewódzkich! „Złota” drużyna SP2 wystąpiła w składzie: Oliwia Ziółkowska kl.6b, Julia Ziółkowska kl.6b, Klaudia Górzyńska kl.6b, Julia Władysiak kl.6b, Patrycja Wantowska kl.5d, Alicja Ordon kl.5d, Alicja Zielińska kl.6b, Jagoda Machalewska kl.6b, Jagoda Stodulska kl.6b, Kimberly Szczypińska kl. 6b, Martyna Werner kl.6b, Natalia Zielińska kl.6b, Zuzanna Gładkowska kl.6a. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach!

Autor: Małgorzata Sadzikowska