Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

Prymus Szkoły 2018/2019

Zuzanna Beszczyńska jest uczennicą klasy VI b. W bieżącym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 5,73 i wzorowe zachowanie.

W ramach projektu „ EU- geniusz w naukowym labiryncie” uczestniczyła w zajęciach rozwijających kompetencje z matematyki oraz z informatyki.
Zuzia brała udział w etapie szkolnym konkursu przedmiotowego z matematyki, w Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia, zdobywając tytuł Mistrza, w konkursie Kangur Matematyczny, zajmując wysoką lokatę wśród rówieśników. W Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej wraz z drużyną zdobyła I miejsce.
Uczennica działała także w Szkolnym Kole Wolontariatu. Reprezentowała klasę i szkołę w różnych uroczystościach.
Zuzia cieszyła się zaufaniem koleżanek i kolegów wzorowo pelniąc funkcję przewodniczącej klasy. Jest uczynna i koleżeńska. Od niedawne jest także uczennicą Szkoły Muzycznej, gdzie wybrała grę na skrzypcach.
Zuzanna wzorowo wypełnia swoje obowiązki.

Autor: Alina Duda