Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Sportowiec Roku 2018/2019

Julia Kapidura jest uczennicą klasy VIII B. Przez ostatnie 4 lata była bardzo zaangażowana w życie sportowe naszej szkoły. Godnie reprezentowała ją w zawodach na szczeblu miejskim, powiatowym i wojewódzkim, wielokrotnie zajmując w nich miejsca medalowe.

Jej wielką pasją  jest piłka nożna. Swoją piłkarską drogę rozpoczęła w KS Legia Chełmża.  Obecnie jest zawodniczką KS Unifreze Górzno. Klubu, w którym na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów, czyli najwyższej klasie rozgrywek w Polsce w tej kategorii wiekowej. O wielkim talencie piłkarskim Julii niech świadczy fakt, że drużyna, której Julia jest podstawową zawodniczką zajęła w tym sezonie VI miejsce. Dziękując za dotychczasowe sukcesy życzymy Julii o wiele większych na arenie międzynarodowej.

Autor: M.Sadzikowska i M.Bogalecki