Termomodernizacja - komunikat dyrektora szkoły

Z dniem 8 maja 2019 roku rozpoczyna się w naszej szkole termomodernizacja obiektu. Boisko stanie się po części wydzielonym placem budowy, tak samo sukcesywnie cały budynek wewnątrz. Prace potrwają łącznie do końca sierpnia bieżącego roku szkolnego.

Zwracam się z apelem do wszystkich członków naszej społeczności – użytkowników obiektu o podporządkowywanie się zmianom organizacyjnym wdrażanym na bieżąco. Łączy się to z utrudnieniami w jadalni, na korytarzach, salach dydaktycznych, z których czasowo będziemy wyłączani.
Uczniowie proszeni są o zachowywanie bezwzględnego bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania bez opieki na boisku szkolnym, wchodzenia na rusztowania, biegania po wykopach i utrudniania pracy budowlańcom. Pracowników szkoły proszę o wzmożoną czujność, zaś rodziców o ograniczanie wejścia do budynku i przebywania na korytarzach, co będzie mogło hamować ciągi komunikacyjne.
W trakcie remontu nie będzie też możliwości wjazdu i parkowania pojazdów prywatnych na boisko i wzdłuż ogrodzenia. Nie odpowiadamy za uszkodzenia samochodów przez sprzęt ciężki.
Wszystkim nam zależy na sprawnym przebiegu remontu, w skład którego wchodzą, m. in.: wymiana okien, docieplanie ścian frontowych, dachu, płukanie instalacji grzewczej, izolacje budynku, renowacja drzwi zewnętrznych, czyszczenie i uzupełnianie elewacji itd. Ponieważ zakres robót jest ogromny, ekipy wchodzą równocześnie już od początku maja, nie jest to zależne od dyrektora szkoły!
Życzmy zatem sobie nawzajem powodzenia i dużo wyrozumiałości w stosunku do zaistniałej sytuacji.

Z poważaniem. Marzanna Matyasik – dyrektor.