KANGUR MATEMATYCZNY 2019

28. edycja MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY- czwartek, 21 marca 2019 r.

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w konkursie Kangur Matematyczny. W br. w konkursie udział wzięło 66. uczniów kl. II- VIII.

Dla szkół podstawowych przewidziano trzy kategorie wiekowe: Żaczek, Maluch, Benjamin, Kadet.
Uczniowie klas II mogli uzyskać z testu maksymalnie 105 punktów, rozwiązujący test w kategorii "Maluch"- 120 punktów, a w kategorii  " Beniamin" oraz „Kadet” - 150 punktów.
Zgodnie z regulaminem wyniki zostaną udostępnione szkole w ciągu  pięciu tygodni od daty przeprowadzenia konkursu.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę przstrzenną w postaci kuli- breloczka.
Jak postępować z zabawką można zobaczyć na filmie instruktażowym pod adresem:
Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesu!

Szkolny Koordynator Konkursu
                                                                                                          Alina Duda