Konkurs Interpretacji Poezji Dziecięcej - etap szkolny 20.11.2014

W czwartek 20 listopada odbył się etap szkolny Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej. W tym roku mali artyści przygotowali wiersze Janiny Porazińskiej i Czesława Janczarskiego. W konkursie wzięło udział 31 uczniów z klas I-III. Wszyscy uczestnicy doskonale  interpretowali przygotowane wiersze jednocześnie prezentując ciekawe  stroje i zaskakujące  rekwizyty. Komisja konkursu po wnikliwej naradzie wyróżniła 8 osób, które będą reprezentowały naszą szkołę w etapie międzyszkolnym.

Oto nasi finaliści:

• Natalia Jabłońska kl. I d
  • Maja Górska kl. I a
  • Dominik Zieliński kl. II b
  • Katarzyna Langowska kl. II a
  • Katarzyna Stopińska kl. II a
  • Lena Krywalska kl. II a
  • Maksymilian Kuligowski kl. II a
  • Weronika Chojnacka kl. III b

Bardzo dziękujemy rodzicom i  wychowawczyniom za pomoc, przygotowanie dzieci, strojów i rekwizytów jak również za obecność podczas konkursu.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i pięknego zaprezentowania się a za finalistów trzymamy kciuki.

Organizatorki

Autor: Jola Tarkowska