Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Mistrzostwa Chełmży w Unihokeja

W środę 24 października rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Unihokeja. W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl. VII-VII i III gimnazjum ) po raz pierwszy od bardzo długiego czasu wszystkie chełmżyńskie szkoły wystawiły swoje reprezentacje. Reprezentacja dziewcząt z  SP2 w pierwszym meczu pokonała SP5  4 : 0. W drugim meczu zremisowała z SP3 2 : 2. Tym samym dziewczęta z SP2 zostały Mistrzem Chełmży w Unihokeja i 21 listopada będą reprezentowały nasze miasto na zawodach powiatowych.

SP2 zagrała w następującym składzie : Julia Kapidura, Wiktoria Gerke, Weronika Belska, Weronika Chojnacka, Marta Marchlewska, Zuzanna Więzowska, Oliwia Bulman, Weronika Bocoń, Weronika Zyblewska, Nikola Lanckowska, Liliana Kamińska.

Autor: Mariusz Bogalecki