• Odwiedziny: 4420638

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Wernisaż w Skłudzewie

W czerwcu 2018r.  prace plastyczne dzieci z zerówki zostały wysłane na VI edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie MOJE PIĘKNE BEZPIECZNE MIEJSCE-2018 pod honorowym patronatem Pana Marka Gralika-Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło podczas otwarcia wystawy 18 września 2018r. w zespole pałacowo-parkowym, siedzibie FUNDACJI  PIĘKNIEJSZEGO ŚWIATA W SKŁUDZEWIE.
Na wernisaż pojechaliśmy w fantazyjnych przebraniach.
Wyróżnienie w kategorii 5-7 zdobył SZYMON KUCIAK (obecnie kl. I a).
Zostały też zakwalifikowane prace do wystawy:
WIKTORII GRZEJA (obecnie kl. I a)
AMELII FIAŁKOWSKIEJ (obecnie kl. O)
KARINY GRUBECKIEJ (obecnie kl. I a)
MIŁOSZA SZAJDY (obecnie kl. O)

Grupa małych artystów zdobyła nagrody zespołowe Fundacji dla Placówek- „IMPULSY TWÓRCZE” - zaproszenie dla dwóch 44 osobowych grup uczniów do Skłudzewa na jednodniowy plener plastyczny z warsztatami w wybranych technikach.
I tak 21września 2018r na takie warsztaty udały się klasy IV a oraz IV b.
3 października pojedzie oddział zerowy i klasa I a.

GRATULUJĘ MAŁYM ARTYSTOM PLASTYKOM TAK WIELKIEJ WYGRANEJ !!!
SŁOWA PODZIĘKOWANIA KIERUJĘ DO RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ KLASY, DZIĘKI KTÓRYM MOGLIŚMY POJECHAĆ NA WERNISAŻ.
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WIELKIE ZAANGAŻOWANIE I MILE SPĘDZONY CZAS.

Autor: Zofia Dembek