Warsztaty plastyczne w Skłudzewie

21 września 2018r. odbyła się wycieczka do Skłudzewa. Na warsztaty plastyczne wybrali się uczniowie klas IVa, IVb i IVc. Program zajęć obejmował działania inspirująco – integrujące w plenerze, galeriach i pracowniach zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego oraz poznanie tajników układania mozaiki z kolorowego szkła.

Uczniowie wykonywali obraz przyklejając do podłoża drobne, różnokolorowe szkła za pomocą specjalnego kleju. Dzieci wykazały się dużą cierpliwością, wytrwałością i skupieniem. Powstały wyjątkowe, niepowtarzalne prace, które pokazujemy w naszej galerii. Miłym akcentem całego pobytu było ognisko zorganizowane dla nas przez gospodarzy. Upieczone kiełbaski, jabłka i chleb wyjątkowo wszystkim smakowały. Dziękujemy Pani Małgorzacie Sadzikowskiej za pomoc w opiece nad grupą.

Autor: M.Przybyszewska i M.Bogalecki