Prymus Szkoły 2017/2018

Igor Kruszczyński jest uczniem klasy IVa.  Osiągnął w tym roku średnią ocen 5,64 i jest to najwyższa średnia ocen w szkole. Otrzymał również wzorową ocenę z zachowania.

Igor Kruszczyński lubi przedmioty ścisłe. Brał udział w konkursach z matematyki i przyrody. Zdobył  tytuł Najlepszego przyrodnika w roku szkolnym 2017/2018. Zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym, a także  III miejsce w Kangurze Matematycznym.

Igor lubi również sport. Należy do KS Legia Chełmża i wraz z klubem zdobył III miejsce w piłce nożnej w swojej lidze.

Chłopiec sumiennie wypełnia obowiązki szkolne. Cieszy się zaufaniem koleżanek i kolegów, którzy wybrali go na przewodniczącego samorządu klasowego. Systematycznie i punktualnie uczęszcza do szkoły. Charakteryzuje się wzorową kulturą osobistą. Igor to po prostu prymus!

Wychowawczyni: Alina Łoboda