Dzień Dziecka w Jump Arenie

Z okazji nadchodzącego święta wszystkich dzieci, klasa IIIc i IIId wybrała się na wycieczkę do toruńskiego parku trampolin, czyli Jump Areny.

Obecnie jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rekreacyjnej mapie Torunia, a także coraz bardziej popularna forma rozrywki, która motywuje do aktywności fizycznej, a w czasie ruchu angażuje wszystkie partie ciała. Jest to więc sposób na spędzenie aktywnie czasu w sposób przyjemny, a zarazem pożyteczny.  Uczniowie przy tej okazji mogli też rozwinąć zainteresowanie sportem i dostrzec zalety ruchu i wysiłku fizycznego.

Choć początkowo podskoki i lądowania przerażały niektórych, po krótkiej chwili wszyscy docenili walory grawitacji.  Skokom, powietrznym przewrotom i nurkowaniu w miękkich gąbkach nie było końca.

Oryginalny prezent z okazji Dnia Dziecka przysporzył dzieciom wiele radości, a przy okazji zmobilizował do aktywności fizycznej.

Przecież sport i ruch to samo zdrowie!

Autor: Karolina Brodzka