Koncert …Michała

Baj Pomorski w Toruniu od lat organizuje Konkurs Interpretacji Teatralnych dla Dzieci i Młodzieży, przegląd trwa kilka dni, uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. W czwartek 15 marca prezentowali swoje umiejętności 13,14 i 15-latkowie oceniani przez profesjonalne jury składające się z aktorów Baja.

Nasza szkołę reprezentował uczeń klasy VIIa Michał Bazanowski. Rywalizował z uczniami z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza i wielu pomniejszych miejscowości. Przygotował fragment „Pana Tadeusza”- „Koncert Jankiela”. Występ debiutanta spodobał się tak bardzo, że zajął drugie miejsce spośród 22 uczestników. Gratulujemy, ponieważ jest to wielki sukces Michała oraz  nagroda za jego pracowitość i talent.

Autor: Małgorzata Fischer